Jesteś tutaj:

Zimowe zaręczyny. Lustrzanna.

1159
Autor publikacji: Dabos Christelle
Ikona

"Zimowe zaręczyny" to pierwszy tom cyklu “Lustrzanna”, który przenosi akcję do świata po kataklizmie, gdzie życie zostało rozproszone na dryfujące wyspy zwane arkami. Ofelia jest upartą i niezwykle inteligentną, lecz niezrozumianą przez otoczenie mieszkanką arki Anima. Dziewczyna posiada także fantastyczne zdolności, które są dziedziczone w jej rodzinie - potrafi przechodzić przez lustra oraz odczytywać przeszłość przedmiotów.


Spokojne życie Ofelii zostaje wywrócone, gdy zostaje przyrzeczona Thornowi - tajemniczemu członkowi wpływowego klanu Smoków z odległej wyspy. Dziewczyna zostaje zmuszona udać się z nowym narzeczonym w podróż do pokrytej lodem stolicy arki Biegun, gdzie niebezpieczeństwa czyhają za każdym rogiem, a wiele sekretów wychodzi na jaw.


Seria “Lustrzanna” to popularny cykl fantastyczno-przygodowy, w ramach którego ukazały się cztery części. Dodatkowo, pomiędzy tomem trzecim a czwartym, została wydana ilustrowana książka prezentująca świat tej sagi i jej bohaterów. Seria przenosi w magiczny świat pełen tajemnic, intryg, barwnych bohaterów i niezwykłych przygód, który zahipnotyzował wielu czytelników.


 


Opis i skan okładki pochodzi od wydawcy.