Piknik z okazji dnia dziecka

Data: 12.06.2017 r., godz. 14.00    2823
4 czerwca Park Eleonory Czartoryskie w Radzyminie od wczesnych godzin popołudniowych wypełnił się atrakcjami dla dzieci.
Przeróżne formy aktywności dla dzieci w różnym wieku zachęcały do zabawy
Dzieciaki miały do wyboru strefę zabaw na dmuchanych zjeżdżalniach, ściance wspinaczkowej, karuzeli oraz gier zespołowych i sprawnościowych.
Teatr Złoty Dukat uprzyjemniał czas przedstawieniem – zapraszając do wspólnej zabawy na scenie zebrane na widowni dzieci.
Czas z animatorkami-klownami wypełniły balony , bańki mydlane i malowanie buziek.
Czas pomiędzy kolejnymi atrakcjami wypełniał animator-podróżnik – organizując gry i zabawy z nagrodami.
Starsze dzieci miały do wyboru 6 stref o różnej tematyce – można było próbować swoich sił budując robota z lego, lub ulepić coś z gliny.
Dziewczynki miały okazje zrobić własną biżuterię i ozdoby do włosów.
Na bębnach mógł pograć każdy, kto odwiedził nasz piknik.
A na deser coś słodkiego – wata cukrowa, gofry i lody.
Zapraszamy do galerii.