Jesteś tutaj:

Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek

Data: 22.03.2024 r., godz. 12.05    160
W Dzień Kolorowej Skarpetki dzieci spotkały się z Justyną Bednarek, autorką „Niesamowitych Przygód Dziesięciu Skarpetek" – przypadki chodzą parami (ale skarpetki już nie).

JustynaBednarek.JPEG (596 KB)W pierwszy dzień wiosny oraz Światowy Dzień Zespołu Downa/Dzień Kolorowej Skarpetki gościliśmy Panią Justynę Bednarek, dziennikarkę oraz autorkę książek z serii Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek. Spotkanie autorskie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci – zgromadziło się ponad 200 osób chcących zobaczyć swoją ulubioną autorkę. Chwilę przed rozpoczęciem spotkania była możliwość zakupienia książek Pani Bednarek.
Kiedy sala wypełniła się po brzegi, Pani Justyna opowiedziała nam, jak to właściwie się zaczęło – dlaczego zdecydowała się pisać oraz skąd wzięła się opowieść o niesamowitych skarpetkach. To naprawdę fascynująca historia którą chętnie byśmy Wam opowiedzieli, ale powinniście sami usłyszeć ją od autorki.
Wszyscy uczestnicy mieli wiele pytań do gościa i bacznie go słuchali. Towarzyszyły temu śmiechy oraz odrobina zabawy. Nawet skarpetki z książki przybyły na spotkanie, co bardzo ucieszyło słuchaczy.
Na zakończenie spotkania autorka rozdawała autografy oraz chętnie pozowała do wspólnych zdjęć.  To była prawdziwa gratka dla fanów!


Dziękujemy Pani Justynie Bednarek za niezapomniane spotkanie pełne inspiracji i emocji!