Jarmark Bożonarodzeniowy

Data: 05.01.2024 r., godz. 14.48    263
Jarmark świąteczny w Radzyminie był w tym roku wyjątkowy. Towarzyszyły mu występy sceniczne i wigilia miejska - dzielenie się opłatkiem z Mieszkańcami.

Dzięki połączeniu jarmarku bożonarodzeniowego z występami scenicznymi i wigilią miejską stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem wystawców. Na jarmarku można było kupić pledy, koce, kilimy i narzuty od pani Kazimiery, stroiki świąteczne od pani Joanny oraz kwiaciarni "Bez Kokardy" prowadzonej przez panią Agnieszkę i pana Zbigniewa. Jak co roku była z nami również Gabrysia z cukierni "U mnie ci się upiecze". Gabrysia ma niebywały talent cukierniczy i co roku jej stoisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pani Ania przywiozła do nas ręcznie wykonane maskotki, lalki, zwierzatka, pluszaki, to niezwykle barwne stoisko. Pani Lidia, lokalna artystka, miała w ofercie ręcznie wykonaną ceramikę. Swoje stragany wystawiły szkoły nr 1 i 2 z Radzymina, nr 1 ze Słupna, z Ciemnego, Nadmy i Starych Załubic.