Mazowiecki Festiwal Piosenki Rozrywkowej FALA

Data: 26.09.2023 r., godz. 13.06    425
Jedno z największych wydarzeń muzycznych w Radzyminie dobiegło końca!!!

Mazowiecki Festiwal Piosenki Rozrywkowej FALA dobiegł końca.

Dziękujemy wszystkim za obecność podczas przsłuchań oraz koncertu galowego, byliście wspaniali, a wszyscy Artyści zaprezentowali naprawdę wysoki i profesjonalny poziom! Wrzucamy dla Was super fotorelację wykonaną przez Łukasza Rygało, a poniżej przedstawiamy wszystkich laureatów konkursu:

Kategoria do 6 lat:

3 miejsce: Amelia Iwanowska

Julia Rosłoniec
Kinga Niewola

Kategoria 18 lat i więcej:
1 miejsce: Julia Rańda
2 miejsce: Kamila Jonczak
3 miejsce: Elżbieta Tomaszewska

Anna Federczyk
Zofia Kulbicka
Kamil Kieszowski

Nagrody specjalne przyznane przez Studnia Wokalu:
Alicja Polkowska-Tomczyk
Maja Semeniuk
Zuzanna Kalinowska

Grand Prix festiwalu:
Melania Miętus

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie, zgłosiło się do nas ponad 100 osób, jury miało trudne zadanie i nie mogło nagrodzić każdego - ale każdy zasługuje na słowo uznania, jesteście wielcy!

A w rolę jury wcielili się:
Sylwia Banasik-Smulska jako przewodnicząca jury,
Karol Smulski,
Studnia wokalu - Bracia Parzychowscy

Warto wspomnieć o naszych wspaniałych sponsorach, czyli SPC Smacznego Warszawo, która zafundowała nagrody dla uczestników oraz pyszny poczęstunek podczas 2 dni trwania całego festiwalu - dziękujemy!

Cukiernia Agata, która również przeznaczyła na rzecz konkursu swoje słodkie ciasta specjalnie przyrządzone dla gości,

Aqua Bud - Artur Karpiński, czyli firma, która zasponsorowała nagrody dla uczestników konkursu,

Studnia wokalu - Bracia Parzychowscy, która podarowała specjalne vouchery na 3 darmowe lekcje wokalne dla wyróżnionych,

Radio FAMA Wołomin 94,7 FM, które było naszym patronatem medialnym, oraz która przeprowadzała wywiady podczas gali finałowej,

Oraz najważniejszy sponsor oraz patronat honorowy festiwalu, czyli Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin, ponieważ całe wydarzenie zostało sfinansowane w ramach zadania "Najlepsza Inicjatywa  Kulturalna".

Specjalne podziękowania należą się także Beacie Jankowskiej oraz Oli Rasińskiej, które pomagały przy organizacji oraz usprawniły funkcjonowanie festiwalu. Brawa dla Was!

A ORGANIZATORAMI I MAZOWIECKIEGO FESTIWALU PIOSENKI ROZRYWKOWEJ FALA BYLI
Paulina Jankowska I Kuba Czerniec - DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ OBCOWANIA Z TAK ZDOLNYMI LUDŹMI!