Lipcowe wtorki w Bibliotece

Data: 01.08.2022 r., godz. 12.33    1347
Wakacyjne zajęcia dla dzieci z Panem od Historii, Pokazami bez skazy oraz Teatrem "Blaszany Bębenek"

We wszystkie lipcowe, wakacyjne, wtorki w Miejskiej Sali Koncertowej odbywały się zajęcia dla najmłodszych. Nie zabrakło historii, nauki czy sztuki! Okazało się, że dorośli, którzy byli obecni, również dobrze się bawili, ponieważ mogli przywołać wspomnienia związane z "Asterixem i Obelixem". Uczestnicy Pokazów bez Skazy byli świadkami eksperymentów, które zrobiły na prawdę duże wrażenie. Teatr Blaszany Bębenek odwiedził Bibliotekę ze spektaklem "Żółta ciżemka". Wszystkie wydarzenia były bezpłatne.

5 lipca jedno ze spotkań (z Panem od Historii o tematyce "Mity, potwory i gry komputerowe. Dziedzictwo starożytnej Grecji w pop kulturze") odbyło się w Filii Biblioteki w Starych Załubicach.