Wesołe Miasteczko w Parku Czartoryskiej

Data: 20.07.2023 r., godz. 15.07    899
Odbyło się pierwsze z trzech spotkań dla dzieci zaplanowanych w niedzielne popołudnia wakacji.

Park imienia księżnej Eleonory Czartoryskiej w Radzyminie swiężo po rewitalizacji prezentuje się oszałamiająco! Dopisała pogoda, a Firma Creative FUN Factory postarała się o to, by dzieci i młodzież, która przybyły tu w niedzielne popołudnie, mogły zapomnież o bożym świecie. Czekały na nich dmuchane zjeżdżalnie, cymbergaje, piłkarzyki, cornhole oraz łuki.

Podczas przerw w zabawach można było skosztować kolorowej waty cukrowej, popcornu. Młodzi bawili się przednio, a rodzice i dziadkowie umilali sobie beztrosko czas na pogawędkach przerywając je tylko po to, by wysłuchać rozentuzjazmowanych dzieci dzielących się przeżyciami i wrażeniami z odbywanych zabaw.

Dziękujemy wszystkim, którzy korzystali w tym dniu z przygotowanych atrakcji.

Jeśli nie udało Wam się dołączyć w niedzielę 16 lipca albo byliście, ale nie możecie się doczekać kolejnego wesołego miasteczka, przypominamy i zapraszamy na kolejne spotkania przygotowane na zlecenie Biblioteki przez Creative FUN Factory:

6 sierpnia w godzinach 15:00-18:00

27 sierpnia w godzinach 15:00-18:00