Pierwsze szkolenie bibliotekarzy za nami!

Data: 27.10.2021 r., godz. 00.00    1140
Dnia 26 października mieliśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece bibliotekarzy z całego powiatu wołomińskiego.
Powodem odwiedzin bibliotekarzy było organizowane przez naszą bibliotekę szkolenie na temat „Mapowanie otoczenia jako forma diagnozy publiczności i partnerów instytucji kultury”. Szkolenie poprowadziła Pani Alicja Krawczyńska trenerka Good Books. Szkolenie dotyczyło stawiania diagnoz, badania potrzeb społeczności lokalnej i jej znaczenia dla instytucji kultury. Celem spotkania było podniesienie kompetencji pracowników bibliotek.

Szkolenie było organizowane w ramach projektu „Biblioteka Twoim miejscem na mapie kultury” realizowanego z Programu BLISKO dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.