Jesteś tutaj:

Dzień kobiet 2020 - Radzymińska Orkiestra Dęta

Data: 12.03.2020 r., godz. 14.30    554
Niedziela wieczór, 8 marca 2020. Tego dnia mieliśmy przyjemność, a szczególnie Panie, uczestniczyć w cudownym koncercie Radzymińskiej Orkiestry Dętej z okazji Dnia Kobiet.
Jak to bywa na koncertach naszej Orkiestry i tego dnia przybyło wielu gości. Panie, ze względu na to, że był to ich dzień, zostały uraczone słodkim poczęstunkiem. O godzinie 16:30 wszystko się rozpoczęło. Sala wypełniła się dźwiękiem fletów, trąbek, klarnetów, perkusji i wszystkich innych instrumentów. Wraz z pierwszymi brzmieniami, rozpoczął się koncert, podczas którego mogliśmy usłyszeć utwory z Polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Klasyka taka jak „Forever” Glenn Miller czy „Ragtime” z filmu „Vabank” Henryka Kuźniaka. Nie zabrakło również lubianych i cenionych utworów z kategorii muzyki rozrywkowej, „Kocham Cię życie” czy „Być Kobietą” Włodzimierza Korcza w wykonaniu Eweliny Stańczyk. Pojawiły się także wspaniałe piosenki z albumu „Abba Gold”. Monika Bogdalska zagrała dla nas „Galop Cyrcus Renz” – solo na ksylofonie i zrobiła to tak fenomenalnie, że publiczność poprosiła o bis.  Na koniec publiczność bawiła się do utworów nowoczesnej muzyki rozrywkowej, m.in. „Mam tę moc” z filmu „Kraina lodu” w wykonaniu Eweliny Stańczyk oraz „Miłość w zakopanym” Sławomira czy „Jesteś szalona” zespołu Boys w wykonaniu Daniela Jankowskiego.

Podsumowując, koncert cieszył się popularnością, liczna widownia bawiła się świetnie, szczególnie przy utworach współczesnych. Orkiestra spokojnie może odnotować kolejny dobrze zagrany koncert.