Ferie 2020

Data: 05.03.2020 r., godz. 09.00    2189
Tegoroczne ferie zimowe nie podarowały nam śniegu, aby dzieciaki mogły się wyszaleć
Dlatego biblioteka, jak co roku, przygotowała kilka warsztatów i spotkań, by choć trochę umilić czas bez śniegu.
Dużym powodzeniem cieszyły się warsztaty Pisaki 3D – uczestnicy warsztatów specjalnym pisakiem tworzyli na szablonach rysunki, które okazywały się przestrzennymi pracami – wieżą Eiffla, okularami, czy skrzyneczką na biżuterię.
Ciekawe warsztaty Mix Media także miały pełną listę uczestników. Tu dzieciaki tworzyły bogato zdobione okładki na swoje pamiętniki, czy notesy.
W tegoroczne ferie, w cyklu warsztatów podróżniczych dzieci odwiedziły świat Maorysów i Aborygenów. Powstały ciekawe prace plastyczne i instrumenty muzyczne.
Do Sali koncertowej w czasie ferii zawitał również Teatr Blaszany Bębenek  z przedstawieniami „Pinokio” i „Dziadek do orzechów”. Sala pękała w szwach. Widzowie mali i duzi bawili się świetnie, o czym świadczyły śmiech w czasie przedstawień i gromkie brawa na zakończenie.
Zapraszamy do fotorelacji.