Jesteś tutaj:

Piekarczyk w Radzyminie

Data: 30.01.2018 r., godz. 16.30    1112
Niepowtarzalny koncert dał w Miejskiej Sali Koncertowej legendarny lider TSA, wokalista i autor wspaniałych polskich piosenek: Marek Piekarczyk.
Marek Piekarczyk to także niezapomniany odtwórca roli Jezusa w rock-operze Jesus Christ Superstar, która była wystawiana w różnych miejscach w Polsce i za granicą. I uczestnik wielu innych widowisk Teatru Muzycznego w Gdyni. A także osobowość telewizyjna. Młodszemu pokoleniu znany jest jako bardzo lubiany juror w programie TVP2 The Voice of Poland (w latach 2013-2014).
W Radzyminie wystąpił wraz z Tadeuszem Apryjasem (gitara) i Jackiem Borowieckim (cajon). W piątkowy styczniowy wieczór rozgrzali i oczarowali widownię polskimi piosenkami. Usłyszeliśmy utwory Krzysztofa Klenczona, Andrzeja Zauchy, Niebiesko-Czarnych i, oczywiście, Marka Piekarczyka. Niemal każda z piosenek poprzedzona była anegdotką lub okolicznościową historyjką. A do współwykonania wielu utworów Marek zapraszał całą widownię.
Koncert zakończył się spotkaniem z fanami - rozdawaniem autografów w książkach (pt. Marek Piekarczyk - zwierzenia kontestatora), które można było kupić (albo dostać), robieniem fotek z piosenkarzem i niekończącymi się rozmowami.

Wideorelacja z koncertu opublikowana na stronie Życia Powiatu na Mazowszu.

Poniżej fotorelacja z koncertu.