PodWieczorek: Zbigniew Zaranek + warsztaty alternatywnego parzenia kawy

• Data: 17.11.2023 r., godz. 18:30
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Koncert

Kolejne spotkanie w ramach PODWIECZORKU, czyli jedynego takiego cyklu spotkań kulturalnych w Radzyminie!

Czeka Was przyjemny czas w otoczeniu pięknej muzyki, uzdolnionych artystów... i kawy! Na dodatek parzonej alternatywnymi sposobami.

Na czwarte spotkanie w ramach cyklu PodWieczorek zaprosiliśmy ZBIGNIEWA ZARANKA.

Zbigniew Zaranek to zwycięzca czwartej edycji "The Voice Senior" w 2022 roku. W finale zachwycił widzów wykonaniem utworu "Dziwny jest ten świat".

A tuż przed koncertem… WARSZTATY ALTERNATYWNEGO PARZENIA KAWY!

O 18.30 czekać na Was będzie mistrz kawy, który zabierze Was w kolejną kawową podróż.

Podczas warsztatów poznamy tajniki przyrządzenia kawy, dowiemy się też skąd biorą się różnice w smaku i dlaczego każda kawa jest wyjątkowa oraz wymaga innego sposobu przyrządzenia.

BILETY

"Zbigniew Zaranek to obecnie jeden z najbardziej znanych seniorów w Polsce. Wszystko za sprawą jego zwycięstwa w muzycznym programie "The Voice Senior". Sympatyczny senior z Wągrowca zdobył uznanie jury oraz publiczności, otrzymując główną nagrodę – 50 tysięcy złotych. W finale Zbigniew brawurowo wykonał utwór: "Dziwny jest ten świat". Mężczyzna podczas swojej przygody z muzyką miał do czynienia z wieloma gatunkami muzycznymi. Jako dziecko śpiewał w chórze, a w wieku nastoletnim zainteresował się metalem. W 1982 r. był wokalistą zespołu heavy metalowego Test Fobii Kreon. 13 lat później grupa ta wygrała legendarny Festiwal w Jarocinie." (Źródło: https://kultura.onet.pl/muzyka)

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,