"Klinika Marzeń" czyli botox po polsku

• Data: 16.09.2023 r., godz. 18:00
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Teatr

Czy na pewno podobasz się mężowi? A może zrób sobie sztuczne usta? rzęsy?, brwi?, nosek? liposukcję? Tylko się nie śmiej… Będziesz najpiękniejsza „ laską”  na świecie. Przecież nie jesteś próżna i głupia , takie czasy. Botox w modzie.

A ty mężusiu, jesteś na pewno doskonały?

„ Klinika Marzeń” czyli botox po polsku to komedia o próżności i bezmyślności ludzkiej. O wszechobecnej modzie na sztuczność, kult ciała.  W groteskowy sposób pokazujemy też „pozorny dobrobyt” za którym tak ślepo gonimy, nie mając czasu dla najbliższych. Stres  i agresja od rana do wieczora, nawet na urlopie… Sztuka niczym krzywe zwierciadło demaskuje nasze przywary.

Akcja sztuki rozgrywa się w tradycyjnym górskim schronisku, w którym dochodzi do konfliktu między turystami- ceprami z Warszawki a Góralami . Efekt jest zaskakujący.

Scenariusz spektaklu oparty jest na motywach sztuki pt.” Bracia Syjamscy”  Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej. Reżyseria i oprawa muzyczna- Małgorzata Puzio – Miękus.

Grają znani i lubiani aktorzy Teatru Maskarada: Aurelia Sobczak, Małgorzata Puzio, Krzysztof Krupiński, Krzysztof Kucucha, Filip Miękus, Jacek Borkowski, Weronika Wojda.

Spektakl będzie wystawiony z okazji obchodów 70-lecia Centrum Medycznego im. Bitwy Warszawskiej 1920r w Radzyminie, przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Bilet 50zł

Bilet 40zł z kartą RKM do kupienia w kasie Biblioteki (2 pietro, pon-pt 9:00-17:00)

"Klinika Marzeń" czyli botox po polsku

16.09.2023 godz 18:00