PodWieczorek: koncert Damiana Ukeje x alternatywne warsztaty parzenia kawy

• Data: 26.05.2023 r., godz. 18:30
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Koncert

Przedstawiamy cykl wieczorków kulturalnych: PODWIECZOREK. Zapraszamy! Czeka Was przyjemny czas w otoczeniu pięknej muzyki, uzdolnionych artystów... i kawy! Na dodatek parzonej alternatywnymi sposobami.

26 maja rozpoczynamy cykl, oczywiście w urokliwej Miejskiej Sali Koncertowej. Dołączcie do nas! Na scenie Damian Ukeje - zwycięzca pierwszej edycji programu "The Voice of Poland" emitowanego w 2011 r. A do Radzymina zawita z nowym projektem, czyli...

"I am Rock’n’Roll

Podczas koncertu "I am R’n’R" Damian Ukeje wykona wybrane utwory Idoli z czasów dzieciństwa, dojrzewania jak i stanu obecnego. W czasie wydarzenia usłyszeć będzie można utwory takich wykonawców jak Nirvana, Metallica, Sztywny Pal Azji, Chris Cornell, Maanam, Black Keys, Prince czy Kings of Leon. Artysta zaprezentuje również utwory zapowiadające nowy, autorski album!

Warsztaty parzenia kawy alternatywnymi sposobami

Przed koncertem czekać na Was będzie mistrz kawy, który zabierze Was w podróż dookoła świata i opowie, jak mogą smakować kawy z trzech kontynentów parzone metodą alternatywną ;) Wyjaśni, skąd biorą się różnice w smaku i dlaczego każda kawa jest wyjątkowa oraz wymaga innego sposobu przyrządzenia. Podczas warsztatów dowiecie się, jak najlepiej parzyć kawę w zaparzaczu przelewowym, jak dostosować technikę parzenia do wybranej kawy i naszych preferencji oraz co wpływa na smak kawy.

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich miłośników dobrego brzmienia, artystycznych doświadczeń i pasjonatów kawy. Wstęp za jedyne 10 zł! Organizatorem wydarzenia jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin.

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,