4 kroki do utrzymania sprawności fizycznej i umysłowej w wieku 60+ - spotkanie autorskie z Piotrem Łąckim

• Data: 25.11.2021 r., godz. 13:00
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Spotkanie autorskie

Jakość życia na emeryturze w znacznej mierze zależy od działań podjętych po zakończeniu aktywności zawodowej. Psycholog Piotr Łącki w praktyczny sposób podsumuje naukową wiedzę na temat pomyślnego starzenia się oraz opowie o tym, co można zrobić, aby jak najdłużej pozostać w formie. Wykład stanowi podsumowanie książki jego autorstwa pt. "Żyj pełnią życia!" Wykonaj pierwszy krok i dołącz do nas 25 listopada!

Piotr Łącki – psycholog, podróżnik i popularyzator wiedzy o utrzymaniu sprawności umysłowej i fizycznej w wieku 60+. Jego portal psychologdlaseniora.pl należy do największych stron edukacyjnych skierowanych do osób 60+ w Polsce. Od niemal 10 lat prowadzi warsztaty psychologiczne, spotkania autorskie oraz wykłady psychoedukacyjne na terenie całego kraju. Autor pięciu publikacji skierowanych do osób 60+ oraz edukatorów senioralnych.

Spotkanie autorskie organizowane jest w ramach projektu „Biblioteka Twoim miejscem na mapie kultury” realizowanego z Programu BLISKO dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,