Urząd Miasta i Gminy Radzymin

Kod TERYT Miasto: 1434094
Kod TERYT Wieś: 1434095
Kod TERYT Gminy: 1434093

Wynajem części nieruchomości przeznaczonej pod prowadzenie działalności gastronomicznej w Domku Ogrodnika w Radzyminie przy ul. 11 Listopada 4

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin ogłasza nieograniczony przetarg pisemny (ofertowy) na wynajem części nieruchomości przeznaczonej pod prowadzenie działalności gastronomicznej w Domku Ogrodnika w Radzyminie przy ul. 11 Listopada 4.

1. Oferty należy złożyć do dnia: 21 października 2021 r. do godz. 15.50 w Bibliotece Miasta i Gminy Radzymin (dział organizacji imprez na poddaszu budynku) ul. Konstytucji 3 Maja 15, Radzymin. Oferty złożone po terminie określonym w ust. 1 nie wezmą udziału w postępowaniu przetargowym i zostaną niezwłocznie zwrócone Oferentom, którzy je złożyli –bez otwierania.

2. Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 21 października 2021 r. o godz. 16.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Radzymin. Otwarcie ofert jest jawne. Otwarcia ofert dokona Komisja Przetargowa.

3. W czasie otwarcia ofert Komisja Przetargowa poda do publicznej wiadomości:
-nazwy i adresy Oferentów, którzy złożyli oferty oraz proponowane przez nich stawki za wynajem lokalu i proponowaną wysokość nakładów na działalność kulturalną.

4. Pozostałe czynności Komisja Przetargowa wykonuje bez udziału publiczności.

Załączniki:
1. Regulamin przetargu.
2. Formularz oferty.
3. Wzór umowy.
4. Załącznik graficzny do umowy.
5. Szczegółowy opis lokalu.

Powiadom znajomego