Jesteś tutaj:

Koncert Jana Pietrzaka

Data: 24.05.2023 r., godz. 11.45    519
Radzymin znalazł się na trasie koncertowej legendarnego satyryka.

Jan Pietrzak zaprezentował program pt. "Dziękuję Ci Polsko!" wraz z towarzyszącymi mu instumentalistami oraz solistką Dominiką Świątek. Wykonywał piosenki przeplatając je krótkimi komentarzami wypowiadanymi w zabawny, czasem kąśliwy sposób, do czego przyzwyczaił publikę przez dziesiątki lat występów na estradzie. Szybko nawiązał dobrą komunikację z widownią, która żywiołowo reagowała na jego słowa. Często wplatał anegdoty ze swojego życia, dzieląc się ciekawostkami i wspomnieniami ze swojej kariery artystycznej.


Twórczość Jana Pietrzaka jest szeroko znana i rozpoznawalna. Zaprezentowane pieśni - pełne sarkazmu, ironii, czasami gorzkich refleksji - poruszały i skłaniały do własnych przemyśleń. Jesteśmy przekonani, że spotkanie z twórcą legendarnego Kabaretu pod Egidą, śmiech, łzy i wzruszenia, które wywołał, na długo pozostaną w pamięci uczestników koncertu. 


Koncert zorganizowany został w sobotę 21 maja przez Fundację Jana Pietrzaka - Towarzystwo Patriotyczne we współpracy z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Radzymin.