Wernisaż wystawy Beaty Ryndziewicz Woźny

Data: 17.01.2023 r., godz. 13.49    655
Percepcja obrazów, dźwięków, zapachów, smaków, wrażeń dotykowych.

13 stycznia w Galerii Piwniczka odbył się wernisaż wystawy „Percepcja” Beata Ryndziewicz Woźny.

Artystka zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową. Wykonuje prace w technice suchej igły, akwatinty, akwaforty, miękkim werniksie, odprysku, offsecie, linorycie i monotypii i na wystawie zobaczą Państwo różnorodność tych technik oraz różnorodność tematów. Są portrety, akty, pejzaże i prace o bardziej symbolicznym charakterze.
Wystawę można oglądać do 12 lutego, od wtorku do niedzieli w godzinach 12.00 – 18.00

Beata Ryndziewicz Woźny urodziła się w Gorzowie Wielkopolskim. Z zawodu jest geodetką, pracowała w BULiGL- Gorzów Wlkp. w pracowni kreślarskiej. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie pracuje twórczo. W latach 2017-2020 była uczestniczką zajęć grafiki artystycznej na ASP w Warszawie w pracowni warsztatowej u prof. Agnieszki Cieślińskiej – Kaweckiej i pracowni warsztatowej prof. Rafała Kochańskiego. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków i do Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików.

Wyróżniona w rocznym konkursie o Nagrodę Fundacji ArtVue 2022 w Brukseli za grafikę "Magnolie" oraz Luksemburską Nagrodą Artystyczną na podstwie grafik z cyklu "Zaspół pałacowo- parkowy Wilanów"

Wystawy indywidualne:
2022  - „ Rzeczywistość i wyobraźnia ” Centrum Kultury Wilanów Warszawa
Wystawy zbiorowe:
2023 "Impuls" Zimowy Salon Rzeźby, Galeria DAP, Warszawa
2022  - "PositiveArt 2022. Jasna Strona Romantyzmu" Galeria DAP Warszawa
2022  - "Grafiteka 2022 „ - Galeria DAP Warszawa
2022 - "Prezentacje 2022" - Galeria Aneks Bielański - wystawa członków ZPAPiG  Warszawa
2020 r/2021r . – „Wystawa grafiki i kolażu ZPAMiG” wystawa członków ZPAMiG , Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa, Galeria 2 piętro.
2020  – „Sztuka Polska na czas pandemii” - wystawa grafiki GRAFIGRUPA ZPAMiG. Galeria DAP1 OW ZPAP, Warszawa
2020  - „Po raz pierwszy razem” - wystawa członków ZPAMiG w Galerii Warszawskiej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej, Warszawa
2018 - „Lato” - Akademia Sztuk Pięknych, Warszawa
2018 - „Emocje rozpędzone chceniem godzenia codzienności z innością” - Galeria Sztuki Ratusz, Legionowo ul. Piłsudzkiego 41