Jesteś tutaj:

Migawki z Radzymina

Data: 26.11.2022 r., godz. 15.33    167
Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny. Wybrane zdjęcia zgłoszone na ten konkurs można oglądać w Galerii Piwniczka.

Wernisaż wystawy pokonkursowej „Migawki z Radzymina” już za nami, ale wystawa nadal trwa. Można ją oglądać w Galerii Piwniczka (znajdującej się w piwnicach Domku Ogrodnika w Radzyminie, ul. 11 Listopada 4) do końca 2022 roku od wtorku do niedzieli w godzinach od 12.00 do 18.00. 


Na wystawie zobaczycie Państwo dobrze znane miejsca, ale również mniej oczywiste kadry, które warto odszukać podczas spacerów po mieście. Dominuje fotografia krajobrazowa, również w niecodziennym ujęciu z lotu ptaka.


Autorami zdjęć są: Adrian Dubaniewicz, Wojciech Dyk, Michał Kamiński, Anna Kanclerz, Zofia Kąpińska, Anna Kotowska, Ewa Kuba, Wojciech Kusi, Artur Należyty, Dominika Papis, Paulina Pietrucha, Piotr Rabiega, Ewa Siwiecka i Adrianna Stankiewicz. 


Nagrodę główną - zorganizowanie wystawy indywidualnej - otrzymała Ewa Siwiecka. Nagroda specjalna Burmistrza Radzymina Krzysztofa Chacińskiego trafił do rąk Anny Kotowskiej. Serdecznie gratulujemy!


Cieszymy się z tak licznego udziału w konkursie fotograficznym i już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji.