Noc w Bibliotece

Data: 04.10.2022 r., godz. 10.49    991
Za nami kolejna edycja Nocy Bibliotek, tym razem pod hasłem „To się musi powieść”.

W tym roku młodym czytelnikom towarzyszyli bohaterowie książki Martina Widmarka „Tajemnica biblioteki”. Dzieci przeistoczyły się w dociekliwych detektywów i miały za zadanie rozwikłać zagadkę zaginięcia książek o motylach. Na uczestników czekało wiele atrakcji i zadań do wykonania. W różnych działach biblioteki ukryte były wskazówki, według których przebiegało śledztwo. Ekscytujące poszukiwania przeplatały gry i zabawy takie jak: szyfrogramy, tworzenie portretu pamięciowego, zgadywanki i wiele, wiele innych. Po aktywnościach nadszedł czas na pizzę i soki. Następnie wszyscy obejrzeli film „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :-)