Kolejne szkolenia za nami!

Data: 08.11.2021 r., godz. 00.00    1061
Tym razem bibliotekarze z powiatu wołomińskiego podnosili swoje kompetencje zawodowe z zakresu - Biblioteka dobrze zaprojektowana. Diagnoza potrzeb lokalnej społeczności jako podstawa dobrego projektu.
Podczas szkolenia warsztatowego uczestnicy poznali różne techniki rozpoznawania potrzeb oraz kulturowego potencjału lokalnej społeczności. Dowiedzieli się, w jaki sposób dostosować realizowane w ramach projektu działania do potrzeb i kontekstu
społecznego, w ramach którego funkcjonują. Podczas szkolenia nie zabrakło elementów związanych z badaniem responsywności działań, badaniem publiczności i zastosowaniem różnych narzędzi badawczych. Szkolenie poprowadziła trenerka Good Books Pani Justyna Gorgoń.

Szkolenie organizowane było w ramach projektu „Biblioteka Twoim miejscem na mapie kultury” realizowanego z Programu BLISKO dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.