Gdy przestaniesz śnić

Data: 12.10.2021 r., godz. 10.00    1209
9 października Zespół Teatralny "Zygzak" z Tłuszcza zaprezentował swój najnowszy spektakl.
"Zygzak" po raz drugi w swojej historii zaprezentował się Radzymińskiej publiczności. Tym razem widzowie mieli okazję zobaczyć spektakl o tajemniczej nazwie "Gdy przestaniesz śnić" w reżyserii Jacka Stachowicza. Za produkcję całego przedsięwzięcia odpowiedzialna była Monika Godlewska, która wcieliła się w rolę jednej z bohaterek przedstawienia. W obsadzie znalazły się również Aleksandra Kozłowska, Natalia Bednarczyk, Weronika Piotrowska, Karolina Traczyk a nad dźwiękiem i światłem czuwał Piotr Kozłowski.

Cały spektakl do obejrzenia pod linkiem
Zespół Teatralny "Zygzak" - "Gdy przestaniesz śnić"

Projekt sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030