Kiermasz Bożonarodzeniowy

Data: 21.12.2020 r., godz. 11.30    1480
W grudniowe weekendy w radzymińskim Domku Ogrodnika można było kupić oryginalne, ręcznie wykonane prezenty gwiazdkowe.
Kiermasz zorganizował "Domek Ogrodnika - Kultura ze Smakiem" przy wsparciu Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Radzymin oraz Gminy Radzymin. Zgłosiło się do nas 25 wystawców ze swoimi różnorodnymi wyrobami, z czego znaczna część to mieszkańcy Radzymina i najbliższej okolicy. Wystawcy prezentowali bardzo różnorodne wyroby swoich rąk. Na kiermaszu można było kupić obrazy, ceramikę, biżuterię, ubrania, zabawki, naturalne kosmetyki, dekoracje i upominki świąteczne. Wybór był naprawdę szeroki a zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Zatem niewątpliwie będziemy planować kolejne tego typu wydarzenia.

Opracowanie tekstu
Magdalena Karłowicz-Iwanicka