Art Salon z Marzeną Trybałą

Data: 30.11.2020 r., godz. 12.00    1763
Po krótkiej przerwie powrócił do nas Art Salon, czyli spotkania z wybitnymi osobowościami świata kultury.
Dotychczas prowadząca spotkania Anna Kękuś rozmawiała z Krzysztofem Ścierańskim oraz Krzysztofem Janczarem.
Tym razem gościem była wybitna aktorka Marzena Trybała.

Aktorka jest absolwentką PWST w Krakowie. Aktorka Teatru Polskiego w Poznaniu (1972–1978), Teatru Słowackiego w Krakowie (1978–1982), Teatru Narodowego (1983–1990) oraz Polskiego w Warszawie (1990–1997). Od 1998 jest aktorką Teatru Ateneum. Zagrała ponad 70 ról filmowych i telewizyjnych, oraz dubbingowych, w tym  u Krzysztofa Kieślowskiego, Andrzeja Wajdy, Jerzego Sztwiertni, czy Wojciecha Jerzego Hasa.

W rozmowie pani Marzena opowiedziała o trudnych początkach swojej kariery. Dzieliła się anegdotami nie tylko z życia zawodowego, ale i prywatnego. Obie Panie rozmawiają ze swobodą i lekkością, co sprawia, że spotkanie ogląda się i słucha z wielką przyjemnością.
Możecie się Państwo sami o tym przekonać klikając w poniższy link i oglądając wywiad na naszym kanale na YouTube.

-> ArtSalon w Radzyminie z Marzeną Trybała - link do nagrania