ART SALON - Marzena Trybała

• Data: 29.11.2020 r., godz. 16:00
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Online

Art Salon – to cykl edukacyjno-kulturalny, który znalazł się w ofercie programowej Biblioteki w Radzyminie. W formułę spotkań organizowanych w ramach Art Salonu wpisane jest nawiązanie szczególnej relacji artysty z publicznością.

Spotkania z zapraszanymi do Art Salon prowadzi Anna Kękuś. Gościem będzie Marzena Trybała, aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna średniego pokolenia, ostatnio znana głównie z telewizyjnych ról w serialach „Sukces”, czy „Pensjonat pod Różą”. Ma na swoim koncie znaczące, filmowe występy u Krzysztofa Kieślowskiego, Andrzeja Wajdy, Jerzego Sztwiertni, czy Wojciecha Jerzego Hasa.

Premiera spotkania już 29 listopada o godz. 16:00 na kanale Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie na YouTube.

Link do spotkania TUTAJ >>>

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie