Konkurs historyczny – "Co wiesz o wojnie polsko-bolszewickiej?".

• Data: od: 15.09.2020 r., godz. 17:00 do: 15.09.2020 r., godz. 17:00
  • Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
  • Kategoria: Mistrzostwa

Zapraszamy do udziału w konkursie historycznym online, dotyczącym wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku. Sprawdź swoją wiedzę i razem z nami uczcij 100-lecie Bitwy Warszawskiej w Radzyminie. Konkurs dla całej rodziny!

Od kilku dni mieszkańcy naszej gminy, ale i całego kraju uczestniczą w wydarzeniach związanych z obchodami 100-lecia Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Historycy są zgodni, że zwycięstwo pod Radzyminem, zwane „Cudem nad Wisłą” było jednym z najważniejszych wydarzeń w historii Europy. Dla naszego regionu, jest to wydarzenie szczególnie ważne – jednak, co naprawdę wiemy o wydarzeniach, które rozegrały się 100-lat temu na przedpolach Radzymina i Ossowa?

Przygotowaliśmy dla Państwa konkurs  historyczny, aby przypominać i propagować wiedzę o wydarzeniach z sierpnia 1920 r.

Konkurs trwa od 17 sierpnia do 15 września 2020 r., mogą wziąć w nim udział wszyscy, bez limitów wiekowych.

Zadanie konkursowe polega na wypełnieniu ANKIETY ONLINE >>>

Wszystkie osoby, które odpowiedzą bezbłędnie na pytania konkursowe otrzymają nagrody. Pierwszych piętnaście osób, które prześlą najwyższą liczbę poprawnych odpowiedzi, otrzyma pendrive 32 GB.

Trzy pierwsze osoby, które odpowiedzą bezbłędnie na pytania, lub prześlą najwyższą liczbę poprawnych odpowiedzi, otrzymają:

• I Nagroda – tablet z funkcją czytnika e-booków
  • II Nagroda – słuchawki bezprzewodowe
  • III Nagroda – głośnik bezprzewodowy

Pozostałe osoby otrzymają: Publikację pt. „Radzymin – Warszawa – Polska. Obroniona niepodległość, z audiobookiem ”Walka o wszystko Wojna polsko-bolszewicka w literaturze.

Zgłoszenie udziału w Konkursie oznacza akceptację jego zasad przewidzianych w niniejszym REGULAMINIE.

Regulamin konkursu dostępny jest na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie organizatora. Organizatorem Konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin z siedzibą przy ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin.

W sprawach dotyczących konkursu, można się kontaktować z panią Jolantą Boguszewska:
nr tel. 22 786 50 24
e-mailem: jboguszewska@bibliotekaradzymin.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin

ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin