Radzymin w Retrospekcji - KONKURS!

Czas trwania: od: 18.10.2016 r., godz. 11.00 do: 18.11.2016 r., godz. 19.00

W Twoich szufladach, lub albumach znajdują się stare zdjęcia Radzymina i jego mieszkańców ? Weź udział w konkursie z cennymi nagrodami, zdigitalizuj je i zachowaj dla potomnych!

Stowarzyszenie Radzymińskie Forum wspólnie z Biblioteką Miasta i Gminy Radzymin zapraszają wszystkich posiadających w swoich zbiorach "radzymińskie" fotografie, do udziału w konkursie którego celem jest ocalenie zdjęć Radzymina.
Konkurs jest elementem szerszego projektu, który za cel stawia sobie ochronę dóbr kultury Ziemi Radzymińskiej, poprzez stworzenie cyfrowego archiwum fotografii, notatek prasowych i innych dokumentów.

I etap konkursu trwać będzie od 15 września do 18 listopada - tylko w tym okresie możesz zgłosić się ze zdjęciami do Biblioteki przy ul. Konstytucji 3 Maja nr 15 w Radzyminie, gdzie zostaną one przyjęte do digitalizacji.

Do wygrania min:
I Nagroda: Aparat Cyfrowy Canon EOS 1200 D z akcesoriami.

II Nagroda: Aparat Cyfrowy Fuji Fine Pix XP 90

III Nagroda: Tablet LENOVO Tab 3 A7-10L 3G

Dla uczestników którzy przekażą największa liczbę zdjęć do wygrania talony na wykonanie zdigitalizowanych odbitek w dowolnym formacie, czy materiale w Studiu Fotograficznym p. Piotra Wilkowskiego przy ul. Batorego 1. Studio jest także sponsorem dodatkowych zestawów gadżetów (kubek z nadrukiem, pendrive).

Oczekiwane są zdjęcia wykonane przed 1999 rokiem, przedstawiające budynki, historyczne postaci, obchody lokalnych świąt oraz imprez. Uprzejmie prosimy o nieprzekazywanie zdjęć rodzinnych, o tematyce prywatnej, nie związanych tematycznie z Radzyminem i okolicami. Organizator zastrzega sobie prawo do nie poddawania takich zdjęć procesowi digitalizacji.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz dokumenty konkursowe dostępne są na stronie: www.bibliotekaradzymin.pl
Pytania i uwagi prosimy kierować na adres konkurs.srf@gmail.com

Zapraszamy w imieniu Organizatorów!

Pliki do pobrania:
Oświadczenie przekazania praw autorskich
Karta informacyjna fotografii przekazywanych do digitalizacji
Regulamin projektu pn. "Cyfrowy Radzymin w retrospekcji"
Regulamin konkursu
Zgoda opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej lub nieposiadającej pełnej zdolności do czynności prawnych na udział w konkursie