Cohen w teatrze

Cohen w teatrze
PAWEŁ SZTOMPKE wprowadza słowem w świat Cohena
grają WOJCIECH SKIBIŃSKI i KRZYSZTOF TARASZKA

Opowieść o miłości, wolności i losie rozpisana na dwie gitary, dwa głosy i jednego prowadzącego.

Piosenki Leonarda Cohena w wykonaniu  – Krzysztofa Taraszki i Wojciecha Skibińskiego (Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie) otrzymają dodatkową oprawę dzięki udziałowi w koncercie Pawła Sztompke – dziennikarza, który znany jest z anteny radiowej Jedynki i ceniony przez słuchaczy za nieograniczona wiedzę o współczesnej muzyce. A ponieważ miał przyjemność przeprowadzić z Cohenem obszerny wywiad, podczas jednej z jego tras koncertowych w naszym kraju, będzie to wiedza z pierwszej ręki.  Trzeba także dodać, że długoletnia znajomość i częste rozmowy Pawła Sztompke z Maciejem Zembatym, który „odkrył” Cohena dla polskich słuchaczy, także znajdą swoje miejsce w koncercie.

Dla tych widzów, którzy lubią Cohena i wiedzą o nim wszystko, będzie to wspaniały wieczór z ulubionym artystą i ulubionymi piosenkami. Dla tych, którzy przyjdą z ciekawości albo przypadkowo będzie to wieczór odkrywania jednego z najważniejszych twórców współczesności.

25 czerwca (czwartek)

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie