KARAWANA - Wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji

Adres: ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin
tel./fax: (22) 786- 50 - 24
e-mail: biuro@bibliotekaradzymin.pl

Karawana. Wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji. Radzymin, pl. Kościuszki - 25 czerwca (sobota) godz. 16-22.
16:00 – „Śmietnik" – Teatr AKT (spektakl dla najmłodszych)
17:00 – 20:00 – rodzinne animacje realizowane przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA
20:30 – „Płonące laski" – Teatr AKT (spektakl rodzinny)
Dzień Karawany rozpoczyna się w godzinach popołudniowych spektaklem teatru profesjonalnego – dla dzieci, drugi to przedstawienie dla widzów dorosłych. Czas między spektaklami zostanie wzbogacony rodzinnymi animacjami prowadzonymi przez doświadczonych animatorów ze Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA. Dzieci, młodzież i rodzice będą inspirowani do podjęcia działań, w ramach których każdy może poczuć się jak artysta. Uczestnicy biorą udział w przygotowaniu m.in. scenek dramowych, żywych obrazów, kukiełek, strojów, scenografii a następnie prezentują je na scenie lub w plenerze. Dla małych zespołów pracujących pod okiem doświadczonych animatorów przewidziane są drobne upominki.
Udział w prezentacjach jest całkowicie bezpłatny!
Dodatkowe atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, karuzela, stoiska gastronomiczne.
ZAPRASZAMY!
Organizatorzy: Mazowiecki Instytut Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów KLANZA, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin oraz Pałac w Chrzęsnem.
Więcej informacji o festiwalu na stronach Mazowieckiego Instytutu Kultury

Zapowiedź spotkań z Karawaną w Radzyminie i Chrzęsnem w Radio FAMA