Stand Up Polska - Radzymin 2017

tel./fax: (22) 786- 50 - 24
e-mail: biuro@bibliotekaradzymin.pl

SEBASTIAN REJENT

Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.

Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu… i nie było to dziecko. Sukces.

Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego.

Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

KAROL KOPIEC

Komik, improwizator na scenie od 2008 roku. Na koncie ma dwa godzinne solowe programy. Najnowszy program nosi tytuł Reset. Prace nad nim trwały od początku 2015 roku i pewnie nie prędko się skończą bo program ciągle żyje i się zmienia. Karol był w różnych telewizjach i jest laureatem praktycznie wszystkich konkursów komediowych w Polsce. Znudziło mu się jednak już bycie ocenianym przez Jury i chce po prostu być. Napisał to bo to może kogoś zainteresować, że coś tam, że nagrody ważne i coś znaczą. Tak i to on pisze o sobie w trzeciej osobie bo to, że niby dystans jest...że to pisała osoba od PR'u - nie!... pisał to Karol czyli ja...

DAREK GADOWSKI

Krytyk obyczajów i tradycji. W branży od 4 lat. Szlify zdobywał na scenie u Abelarda Gizy. Występował w TVP 2 i u Kuby Wojewódzkiego.

Miał okazje mieszkać w USA, ale wrócił. Serce wybrało Koszalin zamiast Nowego Jorku. Od tamtej pory nie słucha serca. Jednak piętno kultury krainy burgerów i cadillaców zostało odciśnięte. Teraz jeździ po Polsce i przeróżnych krainach i głosi słowo, które poprawia humor. Jest lekiem na depresje bez recepty. Nie znosi ludzi bez poczucia humoru. Traktuje życie z przymrużeniem oka, bo wierzy, że to nie dzieje się naprawdę. Kosmiczny jeździec bez paszportu. Zastrzyk zdrowego rozsądku popity burbonem abstrakcji.

WOJTEK FIEDORCZUK

Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego Stand-uppera z za granicy. Natychają go Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie, Młynarski. Cieszy go, gdy ktoś podczas jego występu rozumie o co mu chodzi. Dziękuje za chęć dowiedzenia się kim jest i zaprasza teraz w inne miejsce, bo psem poszczuje.

BILETY można kupić nie wychodząc z domu. Wystarczy napisać maila na adres salakoncertowa@bibliotekaradzymin.pl lub zadzwonić na nr 227865024 wewn. 22 i zarezerwować bilety. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji trzeba w ciągu 3 dni wykonać przelew na konto:

BANK BPH 75 1060 0076 0000 3200 0126 7436
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin
Tytuł przelewu: ilość_biletów, nazwa_wydarzenia, nazwisko_rezerwującego (jeśli jest inne od nazwiska wpłacającego).

Po dokonaniu wpłaty należy przesłać mailem potwierdzenie zapłaty (na ten sam adres: salakoncertowa@bibliotekaradzymin.pl).
Opłacone bilety można odebrać tuż przed wejściem na występ.