Radzymin w retrospekcji

Data: 25.11.2016 r., godz. 13.00    3884
Zakończyło się zbieranie starych fotografii Radzymina w ramach konkursu. uroczysta gala, w trakcie której ogłoszone zostaną wyniki konkursu, a także nastąpi wręczenie nagród, odbędzie się w sobotę 17 grudnia 2016 o godz. 16:00 w Miejskiej Sali Koncertowej.
W imieniu organizatorów, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Uczestnikom konkursu „Radzymin w Retrospekcji” którzy przekazali swoje zdjęcia.
Udział w konkursie wzięło kilkanaście osób z Polski oraz z poza granic naszego kraju, przekazując łącznie ponad 200 fotografii! To wspaniały start Radzymińskiego Archiwum Cyfrowego, które powstawać będzie w Bibliotece Publicznej w Radzyminie. Informujemy także, iż obecnie trwa proces digitalizacji zdjęć, oraz niełatwe obrady jury :) Planowany termin zakończenia digitalizacji to 30 listopada, po tym terminie Organizator skontaktuje się z wszystkimi uczestnikami, potwierdzając możliwość odbioru przekazanych materiałów oraz ich cyfrowego obrazu. Pragniemy także poinformować, że uroczysta gala, w trakcie której ogłoszone zostaną wyniki konkursu, a także nastąpi wręczenie nagród, odbędzie się w sobotę, 17 grudnia 2016 o godz. 16:00 w Miejskiej Sali Koncertowej. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników, oraz zainteresowanych projektem „Radzymin w Retrospekcji” i historią naszego miasta i okolic. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa odzew, udział w konkursie, oraz współpracę przy tworzeniu cyfrowego archiwum Radzymina - w przypadku chęci przekazania swoich zbiorów do digitalizacji prosimy o kontakt, projekt trwa nadal!

Stowarzyszenie Radzymińskie Forum
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin