Musical młodzieży z Beniaminowa

Data: 18.11.2016 r., godz. 17.00    2833
Na deskach Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie zaprezentowany został spektakl muzyczny pt. "Ruszaj w drogę Jack!".
Historia skomplikowanej relacji między dwojgiem ludzi, przedstawiona została w formie muzycznego przejścia przez różne gatunki lat 60-tych, 70-tych i 80-tych XX w. Przybyli goście mogli usłyszeć między innymi polską wersję takich hitów jak "Hit the road Jack", "Time of my life" czy "I need a hero".

Artyści, czyli Paulina Aniołkowska, Piotr Aniołkowski, Patrycja Dąbkowska, Konrad Gera, Patrycja Majewska, Zuzanna Ludziejewska, Katarzyna Kopecka oraz Rafał Burakowski sami zadbali o scenografię. Spektakl napisała i wyreżyserowała Klaudia Pietrucha.
Pomimo późnej godziny i niesprzyjającej aury na zewnątrz publiczność nie zawiodła i dała porwać się w świat klimatycznych utworów tworzących muzyczne love story młodym aktorom z Ośrodka w Beniaminowie.

Musical przygotowany został przez młodzież z filii Gminnego Ośrodka Kultury w Beniaminowie. Wystawiony został 7 listopada 2016 roku.