Spektakl plenerowy „EkoOpera"

Data: 28.06.2022 r., godz. 11.21    1298
W sobotni wieczór w Parku E. Czartoryskiej mieliśmy przyjemność oglądać spektakl EkoOpera w wykonaniu Teatru Pijana Sypialnia.

Ze sceny płynęły dźwięki muzyki na żywo, inspirowane włoskimi pieśniami neapolitańskimi oraz znanymi motywami operetkowymi. Pełne humoru sceny zbiorowe oraz przejmujące monologi przeniosły nas do pensjonatu „Wenecja”.

Grupa młodych przyjaciół spędza czas biesiadując pod gołym niebem, pijąc wino w towarzystwie przebojowej właścicielki i jej menadżerki. Czas im płynie na niekończących się rozmowach i biesiadowaniu. Zajęci miłosnymi gierkami oraz  snuciem planów na przyszłość nie zauważają,  że ze światem nie jest dobrze, a apokalipsa już trwa...

Na zakończenie widowiska wspólnie tańczyliśmy w klimacie włoskich melodii. Dziękujemy za fantastyczny występ i miło spędzony wieczór.

Wydarzenie  zorganizowano w ramach projektu „Biblioteka Twoim miejscem na mapie kultury” realizowanego z Programu BLISKO dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.