Warsztaty ilustratorskie

Data: 02.11.2021 r., godz. 00.00    1178
„Wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Jakie zwierzę we mnie się odzywa”
W sobotnie popołudnie w Bibliotece odbyły się warsztaty ilustratorskie prowadzone przez Ewę Beniak-Haremską – Ilustratorkę, grafika, malarkę. Specjalizującą się głównie w ilustracji książkowej oraz malarstwie i plakatach. Zilustrowała dziesiątki książek. Prowadzi warsztaty plastyczne z zakresu ilustracji i różnych technik twórczych. Pisze również książki.

Podczas warsztatów dzieci mogły pobudzić własną wyobraźnię i odkryć w sobie moc twórczą. Poznać różne techniki plastyczne wykorzystując swoją kreatywność. Efekt był imponujący. Powstały piękne prace plastyczne, które dzieci mogły wziąć do domu.

Warsztaty były organizowane w ramach projektu „Biblioteka Twoim miejscem na mapie kultury” realizowanego z Programu BLISKO dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.