Dni Radzymina 2016

Data: 15.09.2016 r., godz. 00.00    3507
11 Września w Parku im. Księżnej Eleonory Czartoryskiej odbył się festyn w ramach obchodów 561. rocznicy nadania praw miejskich Radzymina.
Tegoroczne obchody Dni Radzymina zafundowały mieszkańcom sporo wydarzeń.
Pierwszego dnia mieszkańcy bawili się na koncercie kabaretowej Grupy MoCarta.
Kwartet smyczkowy zaprezentował przed ponad 500 osobową widownią dowcipy muzyczne oraz sytuacyjne, oparte na skojarzeniach muzycznych.
Było muzycznie, dowcipnie i bardzo ciekawie.
Kolejnego dnia również nie zabrakło atrakcji – tradycyjnie już organizatorzy zaprosili mieszkańców Radzymina i okolic do Parku im. Eleonory Czartoryskiej.
Dla dzieci przygotowano gry i zabawy, rodzinne konkurencje prowadzone przez wodzireja oraz animatorów. Był i plac zabaw – dmuchane zabawki, karuzela, basen z piłeczkami i wiele innych niespodzianek.
Dorośli mogli posłuchać trzech koncertów, a każdy reprezentujący inny styl muzyczny. Zagrali – Fajters, czyli disco polo, Nocny Supersam – nurt muzyki alternatywnej,
Łysa Góra, czyli folk –rock z nutą metalowego brzmienia. Oraz gwiazda wieczoru zespół Luxtorpeda – grupa wykonująca szeroko pojęta muzykę rockową.
Do dyspozycji wszystkich był rozwieź ogródek piwny i gastronomiczny.
Obchody Dni Radzymina zakończył wieczorny pokaz sztucznych ogni.
Zapraszamy za rok !

Poniżej galeria z tych obchodów. Zapraszamy do oglądania.

Więcej zdjęć z koncertu Luxtorpedy