Wakacje w parku 2016

Data: 29.08.2016 r., godz. 10.00    3122
W każdą niedziele lipca i sierpnia tego roku, mieszkańcy Radzymina i okolic mogli cieszyć się rodzinnymi atrakcjami w Parku Eleonory Czartoryskiej.
Przez całe wakacje w niedzielnie popołudnia w zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną strefie rodzinnej czekały na dzieci nie lada atrakcje – były dmuchane zamki, animatorzy prowadzili rodzinne konkursy i zabawy. Dużym powodzeniem wśród najmłodszych cieszyła się karuzela, która kręciła się bez chwili odpoczynku. Malowanie buziek i balonowe zabawki również miały spore powodzenie. Rodzice i opiekunowie mogli odpocząć w strefie relaksu – do dyspozycji były leżaki w cieniu, kawa i herbata, a dla dzieciaków wata cukrowa i popcorn.
Mieszkańcy chętnie odwiedzali park im. Czartoryskiej - pomysł przypadł im do gustu, zainteresowanie było duże, a zabawa niezwykle udana. Tylko dwa spotkania uniemożliwiła deszczowa aura.
Dziękujemy wszystkim, którzy choć raz nas odwiedzili :-)  Do zobaczenia za rok!