Jesteś tutaj:

Koncert Pablopavo i Ludziki

Data: 21.02.2020 r., godz. 09.00    162
W niedzielę 15 lutego br. w miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie odbył się koncert "Pablopavo i Ludziki"
Był to, jak się okazało. koncert muzyki popularnej, która łączy w sobie bluesa z elektroniką, poezję śpiewaną z alternatywą, oraz inne gatunki muzyczne.
Lider formacji  tak mówi o twórczości grupy „Muzyka jest jedna i wszyscy ci najwięksi, ci którzy zmieniali jej historię, znajdują się poza stylami. My oczywiście najwięksi nie jesteśmy, ale chcielibyśmy być”
Pablopavo grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i VAVAMUFFIN. Współtworzył również sound systemy.
W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i co ważniejsze, sporo słuchaczy.
Podczas koncertu Pablopavo i Ludziki z godnym podziwu luzem meandrują pomiędzy kolejnymi gatunkami. Trzymają w napięciu swoich słuchaczy, wyśpiewując niesamowite historie.
Ta niesamowita atmosfera i porozumienie na scenie możliwe jest dzięki relacji, która łączy zespół. Jak twierdzi Pablopavo, współtworzą go przyjaciele, a on sam nie ma zadatków na tyrana. „Jestem oczywiście szefem tej orkiestry, ale myślę, że jestem takim szefem-kumplem, a nie szefem-bankierem”.
Godzinny koncert, 3 bisy oraz możliwość zakupienia płyty i zrobienia zdjęcia z artystą zadowoliły chyba najgorętszych fanów.
Formację tworzą:
Paweł Sołtys, ps. Pablopavo – polski pisarz, wokalista, autor tekstów piosenek i kompozytor.
Ludziki –
Jakub „Earl Jackob” Sadowski – wokal
Rafał „Daddy Raffi” Kazanowski – gitara
Radosław Polakowski – skrzypce, akordeon, melodyka
Andrzej „DJ Zero” Giegiel – DJ, scratch
Emil "Emili Jones" Wojtczak – giatra basowa, instrumenty klawiszowe
Jakub „Jahcob JR” Kinsner – perkusja, mpc

Zapraszamy do galerii.