Majówka 2019

Data: 07.05.2019 r., godz. 09.00    2146
Powoli staje się naszą tradycją, że 3 maja Skwer Czterech Wieszczów wypełnia się kolorowymi atrakcjami dla najmłodszych mieszkańców Radzymina.
W tym roku atrakcje dla dzieci zapewnił Teatr Forma. W swom programie mieli dla najmłodszych przeróżne gry i zabawy oraz przedstawienie teatralne „Pinokio”.

Najmłodsi pląsali w rytm muzyki za wielką Pszczółką Mają i Pasikonikiem Filipem.

Do dyspozycji była karuzela i dmuchany zamek. Nie zabrakło również - obowiązkowych na każdym pikniku - malowania buziek oraz skręcania balonów na kształt najprzeróżniejszych zwierzątek. W przerwach między zabawami na karuzeli, dmuchanej zjeżdżalni można było gratisowo chrupać popcorn i zajadać watę cukrową.
Choć słońce tego dania było dosyć kapryśne, a temperatura nie za wysoka, wszyscy świetnie się bawili :)