Ferie 2019

Data: 12.02.2019 r., godz. 09.00    2105
Jak co roku w ferie zimowe Biblioteka przygotowała dla dzieci cykl warsztatów i zajęć edukacyjnych połączonych z zabawą.
Zaczęliśmy warsztatami fotograficznymi – była ciemnia, odczynniki w fotografie wykonane w starym stylu. Spotkania z Małymi Einsteinami oferowały bardzo zróżnicowane tematy, także każde dziecko mogło odnaleźć coś dla siebie. Najbardziej wyczekiwane i przyjęte z wielkim entuzjazmem były zajęcia z robienia świecącego slime’a.

Drugi tydzień to bardzo interesujący cykl zajęć pod wspólnym tytułem „Jak rośliny zmieniły świat”. Tak niepozorne rośliny, jak herbata, czy kakao, które pijamy na podwieczorek lub kolacje, miały przeogromny wpływ na obecny świat.

Każdy poranek, już tradycyjnie zaczynaliśmy od projekcji bajki, lub przedstawienia teatralnego. Zajęcia plastyczne, gry i zabawy zespołowe były dopełnieniem czasu spędzonego w Bibliotece.

Zapraszamy do mini-galerii.