Ferie zimowe 2018

Data: 01.02.2018 r., godz. 10.00    2397
W tym roku Biblioteka zaplanowała zajęcia, przy których dzieci musiały się sporo napracować, uaktywnić i rozwinąć zdolności manualne
W pierwszym tygodniu na warsztatach lalkarsko-teatralnych powstały lalki z drewnianych łyżek. Na kolejnych maski karnawałowe. Było parzenie herbaty i budowanie foliowo-powietrznego tunelu.

W drugim tygodniu prace przebiegały pod hasłem – Glina. Dzieci miały okazję lepić w glinie, spróbować swoich sił przy kole garncarskim, a przy okazji posłuchać o życiu i średniowiecznych zwyczajach.
Po lepieniu z gliny przyszedł czas na szycie i wiązanie węzełków. Po tych zajęciach każdy mały uczestnik zajęć potrafi przyszyć urwany guzik i oczywiście zawiązać sznurowadło 

Tradycyjnie już przed każdymi warsztatami w sali koncertowej odbywały się projekcje filmów i przedstawienia teatralne.

Zapraszamy do galerii.