Jesteś tutaj:

Idziemy do stajenki

Data: 21.12.2017 r., godz. 13.00    957
17 grudnia w Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie i na Skwerze Czterech Wieszczów przed nią odbył się kiermasz świąteczny i kolędowanie z udziałem znanych osób w Radzyminie
Okres Świąt Bożego Narodzenia to w naszym kraju czas pełen miłości, radości, a co za tym idzie również śpiewania kolęd. Nie przeszliśmy obok tego obojętnie. Wraz ze znanymi osobami Radzymina (z rady miejskiej, szkół, instytucji) pod nadzorem Karola Bąka, zorganizowaliśmy wspaniały koncert kolęd oraz kiermasz świąteczny aby umilić wam – mieszkańcom Radzymina, ten magiczny moment w roku.
Koncert rozpoczął się znanym wszystkim „Wśród nocnej ciszy” odśpiewanym przez wszystkich. Następnie kolędy śpiewali soliści, między innymi: Krzysztof Czuba, Krzysztof Dobrzyniecki, Ewa Całka, Katarzyna Stokowska, Izabela Paciorek. Również dyrektor Sali Koncertowej – Artur Laskowski, zaśpiewał dla nas jedną z kolęd.
Przed występem jak i w trakcie odbywał się kiermasz, na którym mogliśmy zakupić ozdoby świąteczne a przed budynkiem Sali Koncertowej, na skwerze Czterech Wieszczów ustawiona została świąteczna karuzela, z której dzieci mogły korzystać bezpłatnie oraz stoiska z gastronomią.
Całość zakończyła się śpiewanymi przez wszystkich życzeniami.