Karuzele w parku Czartoryskiej

Data: 20.07.2017 r., godz. 13.00    3778
Już po raz drugi Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin na zlecenie Gminy Radzymin organizuje wakacje w parku ks. E. Czartoryskiej w Radzyminie.
Od 25 czerwca do 27 sierpnia, w letnie weekendy,  od 15:00 do 18:00 w strefie rodzinnej na dzieci czekają dmuchane zamki, karuzele oraz animatorzy, którzy prowadzą konkursy i zabawy.

„Wakacje w Parku 2017” podzieliły park ks. E. Czartoryskiej na strefę zabawy i strefę relaksu. W pierwszej na dzieci czekają gry, konkursy, malowanie twarzy oraz dmuchane zabawki i karuzele. W strefie relaksu rodzice i opiekunowie mogą odpocząć na leżakach oraz napić się kawy lub herbaty. Na terenie parku można skorzystać także z usług gastronomicznych.

„Stworzyliśmy miejsce spotkań dla rodziców, a najmłodszym daliśmy okazję do bezpiecznej zabawy” – mówi Burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński, który z rodziną również odwiedza park ks. Czartoryskiej. –„Chcemy pokazać, że pozostanie w wakacje w Radzyminie wcale nie oznacza nudy. Mam nadzieję, że udaje się nam to w każdy weekend udowodnić”.

Pomysł na letni odpoczynek w parku spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Gminy Radzymin oraz urlopowiczów odwiedzających Gminę Radzymin. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin wspólnie z Burmistrzem Radzymina serdecznie zapraszają do udziału w pikniku. Organizatorzy zastrzegają sobie jednak prawo do odwołania którejś z cyklicznie organizowanych imprezy w przypadku niesprzyjającej pogody.

Relacja z pikniku 16 lipca
Wczorajsze zabawy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i widzieliśmy, że jest to bardzo ciekawy pomysł dla całych rodzin. Faktycznie większość uczestniczących to rodzice z dziećmi w wieku do 10 lat.
Pogromcy Nudy malowali twarze, wiele emocji dostarczało korzystanie z atrakcji wesołego miasteczka. Nasza fundacyjna ekipa zadbała o rekreację z chustą klanza i talerzami mocy, które cieszą się coraz większym powodzeniem w parku.
Było to bardzo udane i pracowite popołudnie.
Mariusz Kubeł, animator organizujący zabawy podczas pikniku